Jei netiko prekės forma, spalva, modelis, dydis ir panašiai, iškart susisiekite su mumis raštu el. paštu info@zaislaivisiems.lt nurodydami šią informaciją:

1. Užsakymo numerį

2. Prekės pavadinimą;

3. Grąžinimo priežastį: siuntimo metu apgadinta prekė ar pakuotė, gauta prekė neatitinka užsakymo ar kita (būtina nurodyti);

4. Kontaktinę informaciją.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su  internetine parduotuve zaislaivisiems.lt, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjo buvo gauta, taip pat ji nebuvo naudojama. Jei prekė buvo pirkėjui atsiųsta nesurinkta, prekė turi būti gražinta nesurinkta, pakuotėje, kurioje gavo pirkėjas. Jei patikrinus prekę paaiškėtų, kad ji buvo mechaniškai sugadinta Pirkėjo, prekės išlaidos nebus grąžinamos. 

PASTABAPrekės grąžinimo atveju (siuntos pristatymo klientui ir grąžinimo mums) pristatymo išlaidų negrąžiname. Jei už pristatymą klientas mokėjo 0.00  EUR, darant pinigų grąžinimą mes pasiliekame teisę neprimokėti (už pristatymo paslaugas mūsų sumokėtą sumą) taip pat pristatymo išlaidų už prekės grąžinimą mums (mūsų išlaidos kurjeriams) 3.50 EUR.

Pvz: buvo įsigyta prekių už 42.00 EUR, ir žmogus nusprendė grąžinti prekes. Jo išlaidos pristatymui buvo 0,00 EUR, bet mes siųsdami šias prekes mokėjome 3.50 EUR. Už šių prekių grąžinimą vėl mokame 3.50 EUR, todėl šiuo atveju mūsų grąžintina pinigų suma klientui bus (42-7) lygi 35 EUR.

Pinigų grąžinimo atveju: pinigai grąžinami tik į kliento nurodytą banko sąskaitą (jei mokėjimas buvo darytas internetu ar (COD – grynieji pinigai kurjeriui). 

PASTABA: Garantija ir grąžinimas prekėms nesuteikiami, jei jos buvo pirktos iš EKSPOZICINĖS PREKĖS GERA KAINA kategorijos. Šios prekės turi savo specifiką – tai parduotuvių lentynose buvusios prekės, jos gali būti su pažeista pakuote, ar be jos. Dėl šios priežasties prekių išdėstymas pakuotėje gali skirtis nuo gamintojo išdėstymo, gali būti nepilnos komplektacijos ar turėti defektų. Žinoma, todėl ir kaina yra atitinkamai žema. Prekės prieš parduodant yra patikrinamos ir Jums suteikiama reali informacija apie jos trūkumus, bei realios nuotraukos. Norėdami gauti dar išsamesnės informacijos apie originalios pakuotės būklę ar daugiau nuotraukų, parašykite mums info@zaislaivisiems.lt
Mūsų tikslas – pasiūlyti žmonėms gerų prekių už išskirtinai gerą kainą! Mes branginame kiekvieną savo klientą, stengdamiesi dirbti taip, kad jis sugrįžtų dar daug kartų.